Categorieën

ASTERID - MINT

ASTERID - MINT

In tegenstelling tot het meeste bronmateriaal voor Little Greene behang, is dit ontwerp niet gebaseerd op een conventioneel patroon, maar is het een herinterpretatie van een mooi illustratief schilderij uit het midden van de 20e eeuw. Het vertegenwoordigt de toenmalige trend van handbeschilderde muurbekleding onder de hogere klassen, wat de voorloper was van commercieel behang. De fraaie detaillering van het originele schilderij, gecombineerd met de mogelijkheid dit af te drukken als een ontwerp met drie panelen, biedt een prachtig herhalend bloemenspoor met de gevoeligheid en touch van een beeldend kunstenaar. Asterid is verkrijgbaar in vier kleurstellingen.
Collection: Archive Trails II
Repeat: 1.56m across x 3.25m (61.5” x 128”)
Roll Length: 3.25m
Roll Width: 52cm
Washability: Washable
Application: Paste the wall

Standaard levertijd

circa 10-15 werkdagen, speciaal voor u besteld behang kan niet geretourneerd worden.

ASTERID - MINT
€ 258,50
Prijs per stuk
Aantal:
Bestellen
Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.
Accepteer geselecteerde cookies